Dikkatli işlem yapın. Fiyat farkı sözleşmeleri (CFD’ler) karmaşık türevlerdir ve para kaybetme riski yüksektir. Perakende yatırımcı hesaplarının %50,33’ü, Quantfury ile herhangi bir ücret olmaksızın küresel borsaların gerçek zamanlı spot fiyatları üzerinden hisse senetleri, ETF’ler, emtialar ve para birimleri için fiyat CFD’leri işlemi yaparken para kaybediyor.

Bizim hikayemiz

our-story

Quantfury’nin hikayesi, kurucumuz Lev Mazur’un Isaac Asimov’un Vakıf serisini okuyup psikotarih kavramını ve Hari Seldon karakterini öğrendiği zaman yaklaşık otuz yıl önce başlıyor.

Olayları tahmin etme fikri onu 10 yıl sonra finans sektöründe 90’ların başında bir tüccar olarak çalışmaya başlaması için yönlendirdi. O zamandan beri Lev, çeşitli finans kurumlarında çalışan özel sermaye, döviz çiftleri, vadeli işlemler, emtia ve hisse senedi piyasalarında niceliksel bir tüccar olmuştur ve küresel finansal ticaret endüstrisinin birkaç kişiye hizmet etmekten cep telefonu veya bilgisayarı olan hemen hemen herkese yayıldığını gördü.

Küresel broker endüstrisinin yanlış varlık fiyatlarını teklif etme, çeşitli ücretler alma, açgözlülüğü teşvik etme ve kullanıcıları yakma gibi uygulamalardan etkilenen Lev, Quantfuryliler ile de paylaşılan benzersiz şeffaf iş modeli ve eşsiz şartlarda alım-satım yapmaya dayalı Quantfury ilkeleri ve Quantfury fikrini ortaya çıkardı.