Dikkatli işlem yapın. Fark (CFD’ler) kontratları karmaşık enstrümanlardır ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riski taşırlar. Perakende yatırımcı hesaplarının %73.62’i Quantfury ile herhangi bir ücret ödemeden küresel ve kripto borsalarının gerçek zamanlı spot fiyatlarında CFD işlemi yaparken para kaybetmektedir. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz.

Bizim hikayemiz

Quantfury’nin hikayesi, kurucumuz Lev Mazur’un Isaac Asimov’un Vakıf serisini okuyup psikotarih kavramını ve Hari Seldon karakterini öğrendiği zaman yaklaşık otuz yıl önce başlıyor.

Olayları tahmin etme fikri onu 10 yıl sonra finans sektöründe 90’ların başında bir tüccar olarak çalışmaya başlaması için yönlendirdi. O zamandan beri Lev, çeşitli finans kurumlarında çalışan özel sermaye, forex, vadeli işlemler, emtia ve hisse senedi piyasalarında niceliksel bir tüccar olmuştur ve küresel finansal ticaret endüstrisinin birkaç kişiye hizmet etmekten cep telefonu veya bilgisayarı olan hemen hemen herkese yayıldığını gördü.

Küresel broker endüstrisinin yanlış varlık fiyatlarını teklif etme, çeşitli ücretler alma, açgözlülüğü teşvik etme ve kullanıcıları yakma gibi uygulamalardan etkilenen Lev, Quantfuryliler ile de paylaşılan benzersiz şeffaf iş modeli ve eşsiz şartlarda alım-satım yapmaya dayalı Quantfury ilkeleri ve Quantfury fikrini ortaya çıkardı.