Dikkatli işlem yapın. Fark (CFD’ler) kontratları karmaşık enstrümanlardır ve kaldıraç nedeniyle hızla para kaybetme riski taşırlar. Perakende yatırımcı hesaplarının %73.62’i Quantfury ile herhangi bir ücret ödemeden küresel ve kripto borsalarının gerçek zamanlı spot fiyatlarında CFD işlemi yaparken para kaybetmektedir. CFD’lerin nasıl çalıştığını anlayıp anlamadığınızı ve paranızı kaybetme riskini göze alıp alamayacağınızı düşünmelisiniz.

Herkesin Dürüst
Ticareti

NYSE, Nasdaq, CME, Bats, Binance ve Coinbase borsalarının gerçek zamanlı spot fiyatlarında komisyon ve borçlanma ücretleri OLMADAN işlem ve yatırım yapın.
 • $387,427,748
  24 Saatlik Hacim
 • $2,211,617,242
  7 Günlük Hacim
 • $7,873,301,779
  30 Günlük Hacim
 • 457,009
  Quantfuryliler
 • $266,331,119
  Tasarruf Edilen Komisyonlar ve Ücretler

Herkes için yapılmıştır

Quantfury, sıfırdan işlem ve yatırımı sezgisel ve akan su kadar basit hale getirmek için tasarlandı.


Masaüstünüzde veya mobil cihazınızda benzersiz koşullarla işlem ve yatırım yapmak için 2 dakikadan kısa sürede kaydolun ve hesabınızı doğrulayın.

Gerçekten hiçbir komisyon ve ücret yoktur

Diğer işlem platformları ve aracı kurumlar, komisyonlar ve borçlanma ücretleri veya çeşitli gizli ücretler almaktadır.


Quantfury’de işlem komisyonu yok, borçlanma ücreti yok – HİÇBİR ücret yok.

Gerçek fiyatlar

Diğer işlem platformları ve aracı kurumlar, alış ve satış fiyatları arasındaki farkı yapay olarak artırarak sizi sürekli bir dezavantaja sokar.


Quantfuryliler her zaman NYSE, NASDAQ, BATS Europe, CME, Binance ve Coinbase gibi ilgili küresel borsaların gerçek zamanlı spot fiyatları üzerinden işlem yapmaktadır.

Şeffaflık

Quantfury kullanıcı ticaret verileri, akıllı bir sözleşme ve IPFS kullanılarak dijitalleştirilir ve anonim olarak yayınlanır, böylece Quantfury işlem koşullarının ve hacminin gerçekliği daima doğrulanabilir.

Finans piyasalarında ve makine öğreniminde derin uzmanlığa sahip, finans sektörünün önde gelen şirketleriyle ortaklık kuran ve birinci sınıf yatırımcılar tarafından desteklenen bir dijital yerliler ekibiyiz.