Dikkatli işlem yapın. Fiyat farkı sözleşmeleri (CFD’ler) karmaşık türevlerdir ve para kaybetme riski yüksektir. Perakende yatırımcı hesaplarının %50,45’ü, Quantfury ile herhangi bir ücret olmaksızın küresel borsaların gerçek zamanlı spot fiyatları üzerinden hisse senetleri, ETF’ler, emtialar ve para birimleri için fiyat CFD’leri işlemi yaparken para kaybediyor.

Herkesin Dürüst
Ticareti

NYSE, Nasdaq, CME, CBOE Europe, Binance ve Coinbase borsalarının gerçek zamanlı spot fiyatlarında komisyon ve borçlanma ücretleri OLMADAN işlem ve yatırım yapın.
 • $1,017,588,133
  24 Saatlik Hacim
 • $5,416,871,618
  7 Günlük Hacim
 • $21,529,260,701
  30 Günlük Hacim
 • 691,179
  Quantfuryliler
 • $362,335,657
  Tasarruf Edilen Komisyonlar ve Ücretler

Herkes için yapılmıştır

Quantfury, sıfırdan işlem ve yatırımı sezgisel ve akan su kadar basit hale getirmek için tasarlandı.


Masaüstünüzde veya mobil cihazınızda benzersiz koşullarla işlem ve yatırım yapmak için 2 dakikadan kısa sürede kaydolun ve hesabınızı doğrulayın.

made-for-everyone

Gerçekten hiçbir komisyon ve ücret yoktur

Diğer işlem platformları ve aracı kurumlar, komisyonlar ve borçlanma ücretleri veya çeşitli gizli ücretler almaktadır.


Quantfury’de işlem komisyonu yok, borçlanma ücreti yok – HİÇBİR ücret yok.

zero-fees

Gerçek fiyatlar

Diğer işlem platformları ve aracı kurumlar, alış ve satış fiyatları arasındaki farkı yapay olarak artırarak sizi sürekli bir dezavantaja sokar.


Quantfuryliler her zaman NYSE, NASDAQ, CBOE Europe, CME, Binance ve Coinbase gibi ilgili küresel borsaların gerçek zamanlı spot fiyatları üzerinden işlem yapmaktadır.

real-prices

Şeffaflık

Quantfury kullanıcı ticaret verileri, akıllı bir sözleşme ve IPFS kullanılarak dijitalleştirilir ve anonim olarak yayınlanır, böylece Quantfury işlem koşullarının ve hacminin gerçekliği daima doğrulanabilir.
transparency
quantfury-team-about-us

Finans piyasalarında ve makine öğreniminde derin uzmanlığa sahip, finans sektörünün önde gelen şirketleriyle ortaklık kuran ve birinci sınıf yatırımcılar tarafından desteklenen bir dijital yerliler ekibiyiz.